Výrobci

PRO-DOMA

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlastních prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

Modifikovaný pás PRO-DOMA ELAST PV S52 modrozelený

Vrchní natavovací pás z SBS modifikovaného asfaltu s nosnou vložkou z netkané polyesterové rohože.

Modifikovaný pás PRO-DOMA LEP L 30

SBS modifikovaný asfaltový podkladní za studena samolepící pás, s vysoce únosnou vložkou, se spodní stahovací fólií a s vrchním minerálním posypem.

oxidovaný pás PRO-DOMA BIT G200 S40

Natavitelný asfaltový pás s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné tkaniny, opatřené oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

oxidovaný pás PRO-DOMA BIT V60 S35

Natavitelný asfaltový pás PRO-DOMA BIT V60 S35 je pás s nenasákavou nosnou vložkou ze skelné rohože-vliesu, opatřené oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

oxidovaný PRO-DOMA BIT AL S35

Natavitelný asfaltový pás PRO-DOMA BIT AL S35 s nenasákavou kombinovanou nosnou vložkou, opatřenou oboustrannou krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu.

TEKUTÁ LEPENKA

Dvousložková stěrková hmota pro tvorbu hydroizolačních vrstev. Zabraňuje pronikání vody do staveb a stavebních konstrukcí. Je vhodná pro nátěry běžných podkladů jako je beton, omítky, zdivo, sádrokarton, železobetonové konstrukce, apod.

Poptejte nás