Výrobci

Potřebujete komplexní komínové řešení? Firmu, která Vám poradí, jaký komín zvolit? Která Vám komín dodá, namontuje, případně zajistí i dodávku a zapojení spotřebiče? Dále už nehledejte, stačí pouze vyplnit nezávaznou poptávku a o ostatní se postaráme.

Pokud sháníte komínovou sestavu na stavbu svépomocí, dodáme Vám ji až k Vám domů nebo do Vašich stavebnin PRO-DOMA.

Naše rodinná firma působí na trhu již 20. rokem. Komíny z naší nabídky můžete použít na krby, kamna, atmosférické kotle, kondenzační kotle. Nabízíme i systémy pro vložkování komínů, opravy komínů včetně realizace, materiály pro krbové obestavby.

Zakládáme si na tom, že všechny komínové díly, které vyrábíme a prodáváme, mají původ v České republice.

Výběr z nabídky KOMÍNY CZ

Komínový systém Keramo®

Komínový systém ve variantě Keramo® je našim nejprodávanějším systémem. Je určen pro odvod spalin od spotřebičů s přirozeným tahem spalin, pro všechny typy paliv. Můžete k němu připojit krbová kamna, krbovou vložku, kotel na tuhá paliva, plyn i pelety.

Komínový systém Mini®

Komínový systém Mini je určen pro moderní kondenzační kotle. Zároveň je rozměrově navržen tak, aby ho bylo možné osadit pohodlně do stavby.Jedná se o systém pro odvod spalin přetlakových spotřebičů s výstupní teplotou spalin do 120°C.

Komínový systém Nerezo 3V®

Komínový systém Komíny CZ NEREZO 3V je kvalitní, třívrstvý stavebnicový systém z nerezové oceli pro všechny typy paliv. Použití na krby, kotle, kamna. Je vyroben z vysoce ušlechtilé austenitické nerezové oceli třídy 1.4404,1.4571.

Komínový systém TWIN-P®

Koncentrický tlakotěsný systém s plastovou vnitřní vložkou a nerezovou vnější rourou pro topeniště v provozním režimu nezávislém na okolním vzduchu.Pro kondenzační kotle, kogenerační jednotky, tepelná čerpadla na plyn.

Komínový systém Universo®

Komínový systém Universo je třívrstvý systém s izostatickou vložkou. Srdcem komínu je kruhová profilovaná keramická trubka vyráběná na základě nejnovějších poznatků v technologii izostatického lisování.

Komínový systém Vario®

Komínový systém ve variantě Vario® je systém pro odvod spalin od krbu, krbových kamen. Zároveň je však možné do bočních otvorů v tvárnici osadit PP odkouření kondenzačního kotle a i zajistit přívod vzduchu. Máte tedy v ceně jednoho komínu komíny dva.
« Předchozí stránka
12

Poptejte nás