O společnosti Bromo s.r.o.

               Historie společnosti Bromo s.r.o. sahá do začátku roku 1994, kdy byla otevřena prodejna stavebního materiálu v části Pardubic, ve Starých Čívicích. Od roku 2008 firma působí na adrese Hradecká ul. Pardubice, Staré Hradiště, kde nabízí bezproblémové parkování, dobrou dopravní dostupnost, široký sortiment stavebních materiálů a v neposlední řadě vzorovou plochu, jednu z největších v širokém okolí, kde se zákazník může inspirovat v současné nabídce a trendech ve výstavbě.  

               Naším cílem je oslovit zákazníky, jak z řad stavebních firem, živnostníků, tak i drobných kutilů a konečných spotřebitelů.

              Naši zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními a rádi Vám pomohou s výběrem vhodných stavebních materiálů pro Vaši stavbu. Zajišťujeme rozvoz nakoupeného materiálu vlastním automobilem o nosnosti 11 tun s hydraulickou rukou. Samozřejmostí je kalkulace ceny materiálů zdarma. Našim zákazníkům nabízíme možnost zapůjčení přívěsného vozíku.

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás